Site Loader
4F Anna Lewandowska

4F Anna Lewandowska. Kolekcja 4F Anny Lewandowskiej

4F Anna Lewandowska. Marka współpracuje od 2020 roku z trenerką Anną Lewandowską. Współpraca przebiega na tyle pomyślnie, że gwiazda stworzyła już własną linię produktów sygnowaną swoim nazwiskiem. Od 2021 roku do teamu 4F dołączył także jej mąż, Robert Lewandowski. Marka, która należy do spółki OTCF oraz która zaczynała od tworzenia kolekcji ubrań dla sportowców na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver w 2010 roku i polskich skoczków narciarskich, zrobiła przez te 10 lat ogromne postępy. Współpraca z tak wielkimi sportowcami jak Lewandowscy na pewno przyniesie same korzyści i to nie tylko wizerunkowe.

Fot. Instagram@4f_official

Bluza, legginsy, top. Anna Lewandowska dla 4F

Kolekcja Lewandowskiej to przede wszystkim stonowane kolory i brak wzorów. Na ściągaczach, czy z przodu topów widnieje za to duży napis 4F. Znajdziemy w niej wygodne legginsy, spodnie dresowe, topy i bluzy. Marka postawiła na hybrydowy styl athleisure, więc ubrania z kolekcji polskiej trenerki bez problemu można łączyć ze szpilkami i nosić do codziennych stylizacji. Trzeba przyznać, że propozycje z lookbooka 4F zachęcają do zakupu.

A4 Academy. Kurs online fitness, dietetyka ze zniżką

Fot. Instagram@4f_official

Anna Lewandowska została ambasadorką marki 4F w 2020 roku. Wcześniej współpracowała z Nike.

Fot. Instagram @4f_official

W kampanii ubrań 4F wzięły także dziewczyny z teamu Healthy Team Lewandowskiej: Lidia Zamyłko, Małgorzata Reysner oraz Ania Budnicka.

Fot. Instagram@4f_official

Styl athleisure doskonale współgra z wizerunkiem Lewandowskiej. Jak widać, dresy 4F można nosić nie tylko do sportowych stylizacji.

Teraz tylko należy czekać na pierwszą kolekcję dla marki 4F piłkarza Bayernu Monachium, Roberta Lewandowskiego. Ciekawe, czy ta również będzie bardziej na co dzień, czy firma postawi raczej na kolekcję typowo treningową. Może znajdzie się też coś w niej dla kobiet?

Fot. Instagram@4f_official

4F niedawno stworzyło także kolekcję przyrządów do ćwiczeń w domu. Znajdziemy w niej matę, roller, kettlebell, dyski, czy taśmy. Wszystko w ładnych, pastelowych kolorach. Idealne do trenowania w domu podczas zimowego lockdownu.

How to become an editor? A 7-tips guide for writers

Written by Monika Mozgala

I’m Monika Mozgala, the founder, and editor of The Blonde Taste. My main purpose is to write practical articles that will be useful for people interested in fitness, lifestyle and beauty. I’ve spent couple years in the US where I also finished high school. The last 6 years I’ve spent working as an editor for many editorial offices in Poland, including SHAPE Poland Deputy-in-Chief position and head of it’s digital version. If you want to get in touch with me, hit me up here or on my Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.