Site Loader
Lewandowska o kompleksach

Lewandowska o samoakceptacji po drugiej ciąży

Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Lewandowska o samoakceptacji to nie jest nowy temat. Trenerka na swoim Instagramie poruszyła bardzo ważny temat o akceptacji własnego wyglądu, który już jakiś czas temu chodził jej po głowie. Trenerkę obserwuje w social mediach wiele dziewczyn, które za wszelką cenę chcą wyglądać tak, ja ona. Tysiące z nich wylewają siódme poty na salach treningowych i stosują różne diety. Gwiazda poczuła się jednak zobowiązana do przedstawienia sprawy ze swojej perspektywy. Lewandowska, która sama prowadzi teraz #fighterchallenge, w tym także treningi na żywo np. ze swoim mężem, Robertem Lewandowskim, zaapelowała jednak o zdrowy rozsądek. Uważa, że samoakceptacja siebie to bardzo ważny i często zapominany temat w social mediach.

Lewandowska ma kompleksy jak każda z nas!

– Pracuje z wieloma kobietami, czy to na moich obozach, na które przyjeżdża ponad 100 osób, 100 różnych kobiet. Pracuje też z nimi w social mediach, z różnymi kobietami z różnymi historiami. Przerażające jest to, jak kobiety się nie doceniają. Jak nie potrafią być z siebie dumne i nie lubią siebie. – mówi na Instastories Anna Lewandowska

– Mi też nie było łatwo. Jak każda z nas mam kompleksy, każda z nas ma niedoskonałości. Szczególnie osoby publiczne, które podlegają opinii publicznej, muszą się zmienić dodatkowo z inną opinią i to zaakceptować. – dodaje.

Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Trenerka szczerze przyznaje jednak, że ona sama także uległa presji… i to w dodatku swojej własnej. Wszyscy zapewne doskonale pamiętają, jak atletka zszokowała opinię publiczną pokazując, w zaledwie dwa tygodnie po pierwszym porodzie, zdjęcie, na którym zaprezentowała swój idealnie płaski brzuch.

“Sama uległam pewnej presji!”

– Po pierwszym porodzie z Klarą uległam pewnej presji, też chyba swojej presji. Chciałam szybko dojść do formy, udowodnić sobie, ale też pewien sposób innym, że jestem w stanie wrócić jako sportowiec do formy. – komentuje dalej na Instastories Anna.

How to get fit? Try this step by step 6 weeks program for beginners

– Teraz zdałam sobie sprawę, że przy dwójce dzieci, nie jest łatwo znalezć czas na trening i na różne inne obowiązki związane z dziećmi. Zdałam sobie sprawę szczególnie po tych wakacjach, gdzie chciałam właśnie wrócić do nich do formy. Zdałam sobie sprawę, że to nie jest najważniejsze. To ślepe podążanie za idealem, którego nie ma może nas zgubić. Ideałów nie ma. – mówi z dumą.

Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Lewandowska o celach fitness

– Natomiast aktywność fizyczna, holistyczne podejście i zdrowe żywienie, mogą nam tylko pomóc w tym żebyśmy siebie zaakceptowali, pokochali i żebyśmy mieli większą pewność siebie. – dodaje.

Lewandowska komentuje także fighterki na swoich obozach sportowych, które wykonują ogrom pracy nad sobą. W planie są między innymi aż trzy treningi dziennie, wykłady i inne atrakcje. Każda z nich chce jak najlepiej wykorzystać ten czas, przekraczając niekiedy własne możliwości.

– Moim celem jest motywowanie do tego, żeby być zdrowym i lepiej czuć się jutro, a nie tylko i wyłącznie fit sylwetka, która przemija. Wszyscy się zestarzejemy. – dodaje z uśmiechem Lewandowska.

– Po dwójce dzieci to zrozumiałam. Wiem o tym, że ideałów nie ma i wiem o tym, że trzeba się kochać. Wszyscy jesteśmy pięknymi ludźmi, każdy ma coś w sobie oryginalnego i każdy z nas jest po prostu inny. – kończy Lewa.

The Blonde Taste Podcast. EP 1 – A talk about life goals and dreams

Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Brawo za odwagę i publiczne przyznanie się, że Ania jest taką samą kobietą, jak każda z nas! Piękną, dbającą o siebie kobietą, która jest dla siebie własnym ideałem i motywacją.

Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Written by Monika Mozgala

I’m Monika Mozgala, the founder, and editor of The Blonde Taste. My main purpose is to write practical articles that will be useful for people interested in fitness, lifestyle and beauty. I’ve spent couple years in the US where I also finished high school. The last 6 years I’ve spent working as an editor for many editorial offices in Poland, including SHAPE Poland Deputy-in-Chief position and head of it’s digital version. If you want to get in touch with me, hit me up here or on my Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.