Site Loader
Mandel Warszawa

Mandel. Torebki

Mandel to polska marka, która w swojej ofercie posiada piękne, skórzane torebki. Nie są to zwykłe akcesoria, a prawdziwe dzieła sztuki. Każda torebka jest starannie wykonana, w trosce o wszelkie detale. Prostota, praktyczność i klasyczne piękno to z pewnością charakterystyka marki. Wybór kolorystyczny produktów także przypadł mi do gustu. W podstawowej linii Mandel są czarne, beżowe, czy brązowe modele torebek. W letniej, limitowanej, jest za to mięta, nude, modny w tym sezonie pastelowy fiolet, oraz łuska w podobnym odcieniu. Modele dostępne są zazwyczaj w trzech rozmiarach, zaczynając od naprawdę małej torebeczki, w stylu Jacquemus. Ja zakochałam się oczywiście w jej beżowej wersji.

Każda z toreb Mandel jest bardzo funkcjonalna. Łatwo można zmieniać ich przeznaczenie np. doczepiając fikuśną krótką rączkę z korali, czy grubszy pasek do codziennego noszenia.

Mandel. Showroom Warszawa

Flagowy butik Mandel na Nowogrodzkiej w Warszawie robi ogromne wrażenie. Salon z pośrodku ustawioną wygodna kanapą, pastelowe dodatki, wysokie ściany i ciepłe, otulające światło zapraszają do zakupów. Marka zadbała, żeby każdy gość czuł się komfortowo. Podłoga w szachownicę, nawiązująca do oryginalnej terakoty kamiennicy, w której znajduje się butik, to także strzał w dziesiątkę. Zielone dodatki nadają przytulności.

Więcej na mandel-store.com

Alo Yoga. Marka, którą pokochały gwiazdy

Anna Karczewska. Jej marka odzieżowa weszła na rynek podczas pandemii [WYWIAD #FPC.]

Written by Monika Mozgala

I’m Monika Mozgala, the founder, and editor of The Blonde Taste. My main purpose is to write practical articles that will be useful for people interested in fitness, lifestyle and beauty. I’ve spent couple years in the US where I also finished high school. The last 6 years I’ve spent working as an editor for many editorial offices in Poland, including SHAPE Poland Deputy-in-Chief position and head of it’s digital version. If you want to get in touch with me, hit me up here or on my Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.