Site Loader
The Blonde Taste Sheraton Warsaw

Wnętrza Sheraton Grand Warsaw

Sheraton Grand Warsaw, położony przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie, zachwyca pięknymi wnętrzami od samego wejścia. Szkło, lustra i kamień to wizytówka całego budynku. Nowoczesny design i ciepłe światło nadają pomieszczeniom luksusowego, lecz w dalszym ciagu, przytulnego klimatu. Nawet krótki pobyt w hotelu może przerodzić się w prawdziwą ucztę dla duszy i ciała. Doskonała restauracja, centrum SPA czy siłownia, połączona z przestronną salą fitness, na pewno sprostają najbardziej wygórowanym oczekiwaniom każdego gościa.

W pokojach hotelowych połączono wiele wzorów, które nadają wnętrzom przestrzeni. Ogromna ilość źródeł oświetlenia potęguje ten efekt. W pomieszczeniach czuć dobrą energię.

Każdy gość poczuje się jak u siebie w domu. Sypialnie w Sheraton Grand Warsaw są doskonałym miejscem zarówno do pracy, jak i relaksu.

Gorąca kąpiel w towarzystwie bąbelków i filmu, to najlepsza recepta na spędzenie wieczoru w Sheratonie.

Francuska uczta w Sheraton Grand Warsaw

Sheraton Grand Warsaw zachwyca także wspaniałą kuchnią. Śniadanie we francuskim stylu rozpieści każdego gościa. Każdy traktowany jest wyjątkowo i może wybrać dania z szerokiego menu. Selekcja jest naprawdę spora. Executive Chef Sheraton Warsaw, Marcin Sasin, zadbał o najdrobniejsze szczegóły. Będący na miejscu szef kuchni spełni każdą twoją kulinarną zachciankę.

Siłownia w Sheraton Grand Warsaw

Oczywiście, moją wisienką na torcie w Sheraton Grand jest wizyta, w znajdującej się piwnicy budynku, siłowni. Wrażenie robi na pewno świetnie zaaranżowana przestrzeń i sprzęt najwyższej jakości marki Technogym. W pomieszczeniach jest bardzo czysto i przyjemnie. Atmosfera miejsca i osoby ćwiczące na siłowni, sprawiają, że aż chce się tutaj ćwiczyć. Nikogo tutaj nie dziwi także widok pani trenującej wraz ze swoim trenerem personalnym oraz psem. Zwierzak grzecznie siedzi i przygląda się temu, co dzieję się na sali fitness.

Do wyboru jest sporo sprzętu, więc mimo odwiedzin w hotelu, można wykonać naprawdę urozmaicony i solidny trening.

Dla każdego gościa odwiedzającego siłownię, czekają także świeże ręczniki oraz pojemnik z wodą. Schodząc na trening nie trzeba więc ze sobą nosić dodatkowych rzeczy.

W trakcie ćwiczeń można pooglądać ulubiony film lub tak, jak ja, przełączyć na dowolny kanał sportowy.

Siłownia w Sheratonie na pewno odbiega standardom od tych nawet najbardziej topowych miejsc fitness w Warszawie. Zdecydowanie nie należy ona do typowej hotelowej siłowni, w której jest mało sprzętu i brakuje miejsca. Naprawdę warto wybrać się tutaj na trening.

Nieopodal hotelu na Placu Trzech Krzyży, swoją siedzibę ma także showroom Technogym. Warto się tam wybrać i obejrzeć ich nowości sprzętowe.

Sheraton Grand Warsaw, Bolesława Prusa 2, Warszawa

sheratonwarsaw.pl

21. wnętrz, dzięki którym poczujesz się jak na wakacjach

Superpełnia Księżyca. Co oznacza?

Written by Monika Mozgala

I’m Monika Mozgala, the founder, and editor of The Blonde Taste. My main purpose is to write practical articles that will be useful for people interested in fitness, lifestyle and beauty. I’ve spent couple years in the US where I also finished high school. The last 6 years I’ve spent working as an editor for many editorial offices in Poland, including SHAPE Poland Deputy-in-Chief position and head of it’s digital version. If you want to get in touch with me, hit me up here or on my Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.