Site Loader
Personal Fashion

Personal. Kampania wiosna-lato 2020

“Twój wizerunek to Ty. Osobiście decydujesz o tym, co nosisz i jak nosisz. Chcesz by Twój wygląd wyrażał Ciebie. Niczym “Personal signature” podpisujesz się pod każdym swoim wyglądem. Lubisz jak ubrania wyrażają Ciebie. Twoja indywidualna sprawa.” Tak prezentuje się nowa polska marka odzieżowa, Personal i jej kolekcja wiosna-lato 2020.


Personal Women’s Fashion Concept. Odzież od kobiet dla kobiet. Połączenie dopracowanych krojów z trendami i najlepszą jakością. Ubrania Personal są stworzone, by czuć się w nich wygodnie, kobieco i modnie.

Fot. Patrycja Pioch-Makurat

Kolekcja Personal wiosna-lato 2020 to przede wszystkim wygoda i ultra kobiecość. Wzorzyste sukienki idealnie sprawdzą się nie tylko podczas zabieganego dnia w pracy, ale także na romantycznej kolacji przy świecach. Zaprojektowano je z najwyższą starannością. Zadbano o jak najlepsze dopasowanie do sylwetki i podkreślenie kobiecych kształtów. Kobieta Personal jest romantyczką, ale kiedy chce, potrafi także być zadziorna i postawić na swoim.

W kolekcji znajdziemy pięć wzorów sukienek: Spiaggia, Sabia, Lanterna, Cielo i Conchiglia. Wszystkie nazwy odnoszą się do włoskich, nadmorskich akcentów. Nawiązują one do korzeni marki Personal, która obecnie działa nad polskim morzem. Czerń, beż, fiolet, czy słonecznikowy odcień żółtego to kolory pierwszej kolekcji. Cały proces jej produkcji oczywiście jest Made in Poland.

Fot. Patrycja Pioch-Makurat

Fot. Patrycja Pioch-Makurat

Fot. Patrycja Pioch-Makurat

Fot. Patrycja Pioch-Makurat

Sukienka Personal Cielo, 350 PLN

Sukienka Personal Sabbia, 260 PLN

Sukienka Personal Spiaggia, 260 PLN

Personal Women’s Fashion Concept

Więcej na personalstore.pl

contact@personalstore.pl

Instagram @personal_womens_fashion

Facebook @Personal

Fot. Patrycja Pioch-Makurat

Siłownia w Sheraton Grand Warsaw

17. trenerek fitness z USA, które warto śledzić na Instagramie

Written by Monika Mozgala

I’m Monika Mozgala, the founder, and editor of The Blonde Taste. My main purpose is to write practical articles that will be useful for people interested in fitness, lifestyle and beauty. I’ve spent couple years in the US where I also finished High School. The last 6 years I’ve spent working as an editor for many editorial offices in Poland, including SHAPE Poland Deputy-in-Chief position and head of it’s digital version. If you want to get in touch with me, hit me up here or on my Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.