Site Loader

Od kilku miesięcy na Instagramowych relacjach celebrytek i redaktorek beauty pojawia się narzędzie do twarzy z kamiennymi wałeczkami, które wzbudziło moje zainteresowanie. Zawsze ciekawił mnie fenomen tego urządzenia. Dziewczyny stosują go przed imprezą, czy ważnym wydarzeniem. Po namowie znajomej, ja też w końcu skusiłam się na jego zakup. Czy było warto? Czy jadeitowy roller do twarzy przyniósł oczekiwane rezultaty? 

Jadeit to kamień młodości, od stuleci stosowany przez Azjatki. Jego zdrowotne właściwości były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Czy to jest właśnie ich sekret na nieskazitelną cerę bez zmarszczek?

Jadeitowy roller do twarzy. Co to jest?

Jadeitowy roller do twarzy pomaga w pozbyciu się cieni pod oczami, opuchlizny oraz ukrywa zmęczenie. Dzięki regularnemu stosowaniu nadamy naszej twarzy świeżego i promiennego wyglądu. Wskazany jest także w walce ze zmarszczkami.

Dzięki stosowaniu rollera, skóra staje się bardziej elastyczna. Urządzenie można używać na sucho, ale warto jednak przed zabiegiem zaaplikować serum lub olejek do twarzy. Przed użyciem można schować go także na kilka minut do lodówki, dzięki czemu uzyskamy lepsze efekty. Większym wałeczkiem powinno masować się okolice policzków oraz szyi, a mniejszym oczu, nosa i skroni. 

Roller jadeitowy do twarzy. Efekty 

Zimne kamienie rzeczywiście dają efekt natychmiastowego odprężenia i skóra jest mniej opuchnięta. Już po kilku minutach twarz wygląda na bardziej promienną. Szczególnie zabieg jest bardzo pomocny rano, kiedy widoczna jest opuchlizna wokół oczu. Roller niweluje nagromadzoną w skórze wodę i pobudza krążenie krwi. Chłód kamienia pomaga także zamknąć pory.

Ja stosuję to urządzenie rano lub wieczorem. Przed zabiegiem nakładam serum nawilżające do twarzy i masuję najpierw okolice oczu, później resztę twarzy. Zobaczymy, jakie efekty przyniesie stosowanie go kilka razy w tygodniu. Mam nadzieję, że różnica będzie widoczna na przełomie kilku miesięcy. Na razie jestem zadowolona, a przyjemny chłód kamieni zdecydowanie daje uczucie odprężenia. Moim zdaniem bardzo fajny gadżet.

Face gym. Nowy trend beauty w USA

Oprócz stosowania rollerów do twarzy, trendem, który aktualnie rozwija się w USA jest zabieg Face Gym. Siłownia twarzy ma na celu odprężyć twarz i nadać jej świeżego oraz promiennego wyglądu. Trening trwa około godziny, a jego efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania.

Jedną z prekursorek takich zabiegów na twarz jest Polka, kosmetolog Joanna Czech, która podbija Hollywood. Ma swoje biuro w Nowym Jorku i Dallas. Z jej zabiegów korzystają m.in. Kim Kardashian, Kate Hudson, Nicole Kidman, Maria Sharapova, Chiara Ferragni, Karolina Kurkova, Nicky Hilton oraz inne gwiazdy, które mają zaplanowaną ważną imprezę lub wyjście na czerwony dywan. Zdjęcia na jej Instagramie mówią same za siebie. Zabiegi na twarz technikami Pani Joanny działają cuda.

THE BLONDE TASTE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *